Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pionki na start – Młodzieżowe spotkania planszowe - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności myślenia, współpracy, nawiązywania kontaktów, asertywności oraz zwiększenie zdolności wykorzystywania własnego potencjału i aktywnego działania w środowisku lokalnym.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób z terenu gminy Łukta.

Opis projektu:

W projekcie młodzież zorganizuje szereg spotkań na których będą uczyć się gać w gry planszowe, efektem kulminacyjnym będą turnieje gier na których będą służyć wiedzą i pomocą innym uczestnikom. Dodatkowo zostanie przez nich zorganizowana wycieczka do Poznania na Festiwal Fantastyki, gdzie zapoznają się z nowościami wśród gier, spotkają niesamowitych gości i będą uczestniczyć w różnych pokazach. Dodatkowo organizując wycieczkę czy turnieje gier, uczestnicy będą musieli nawiązać współpracę z różnymi instytucjami i ludźmi, poszukać sponsorów. W czasie trwania projektu młodzież sama będzie tworzyć plakaty informacyjne, pisać artykuły do gazety i dokumentować wydarzenia na stronach internetowych. Na koniec zostanie zorganizowane podsumowanie projektu, omówione zostaną dokonania i przebieg realizacji działań, a także jakie inicjatywy młodzież podejmie dalej po zakończeniu projektu. Dotacja przyczyni się do integracji młodych uczestników projektu. Młodzież nauczy się jak realizować cele i pokonywać napotkane problemy.

Budżet projektu: 11 500,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie

Miejscowość: Łukta

Ulica, nr domu i lokalu: KOŚCIELNA 2

Kod pocztowy i Poczta: 14-105 ŁUKTA

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ostródzki

Adres strony internetowej: WWW.GOKLUKTA.PL

Pionki na start – Młodzieżowe spotkania planszowe

Kościelna 2, 14-105 Łukta, Polska

Więcej