Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

„ZaPARKuj w Zielonym Zakątku” - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez rozwinięcie samoświadomości i samodzielności uczestników, nabranie pewności siebie w kontaktach społecznych, rozwinięcie kreatywności w działaniu, umiejętności wypowiadania się na forum grupy i w przestrzeni publicznej, wspólne planowanie i monitorowanie postępów w projekcie, zdobycie nowych umiejętności życiowych, czerpanie satysfakcji z pracy wolontaryjnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13-15 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Rzekuń

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest realizacja cyklicznych audycji w radiu i na stronie biblioteki, w których młodzi pokazują bogactwo botaniczne parku dworskiego w Susku z uwzględnieniem jego historii. Młodzież pomaga w pielęgnacji roślin w parku. Umiejętności zdobyte podczas warsztatów fotograficznych wykorzystują przy przygotowaniu i obróbce zdjęć. Pozyskują stanowiska na mobilną wystawę fotografii parku dworskiego i projektu. Uczestnicy tworzą zespoły i dzielą się zadaniami, zakładają grupę oraz stronę facebookową, dokumentują swoje działania oraz je promują, współpracują z rozgłośnią radiową oraz z lokalnym stowarzyszeniem fotograficznym. Projekt przewiduje realizację części działań on-line.

Budżet projektu: 12 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu

Miejscowość: Rzekuń

Ulica, nr domu i lokalu: Kolonia 1B

Kod pocztowy i Poczta: 07-411 Rzekuń

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrołęcki

Adres strony internetowej: –

„ZaPARKuj w Zielonym Zakątku”

Kolonia 1B, 07-411 Rzekuń, Polska

Więcej