Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sięgać po marzenia. Siła motywacji w życiu młodego człowieka - 2020

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez ukierunkowanie na rozwój osobisty, odkrywanie własnych wartości, wyznaczanie celów i dążenie do ich realizacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 14-15 lat z terenu miasta Limanowa

Opis projektu:

Wiodącym tematem całego projektu jest MOTYWACJA. Działania projektu poprzedzają warsztaty motywacyjne oraz wyjazd studyjny do partnerskiego Radia RDN Małopolska na warsztaty dziennikarskie. Jednak najważniejszą częścią projektu jest realizacja piosenki i teledysku z pozytywnym, motywacyjnym przekazem dla rówieśników. Tutaj młodzież otrzymuje własną przestrzeń do działania i sprawdza się w roli organizatorów spotkań, a także twórców teksu piosenki i scenariusza teledysku. Film na każdym etapie jest samodzielnie wykonany przez młodych. Realizacja tego działania sprzyja integracji grupy, zdobywaniu nowych umiejętności a także partnerskiej współpracy i wspólnemu zdobywaniu zamierzonego celu. Dodatkowo uczestnicy prowadzą kronikę projektu, w której znajdą się zdjęcia i relacje z przebiegu zadania. Projekt jest przystosowany do realizacji online.

Budżet projektu: 7 854 zł

Dotacja: 6 283,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

Miejscowość: Limanowa

Ulica, nr domu i lokalu: B. Czecha 4 m. 4

Kod pocztowy i Poczta: 34-600 Limanowa

Województwo: małopolskie

Powiat: limanowski

Adres strony internetowej: –

Sięgać po marzenia. Siła motywacji w życiu młodego człowieka

ul, Bronisława Czecha 4, 34-600 Limanowa, Polska

Więcej