Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasze perspektywy - 2009

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju

Cel:

Głównym celem zadania jest stworzenie warunków do rozwoju młodzieży poprzez pobudzenie inicjatyw wśród młodzieży, która dzięki swej własnej pracy i inwencji będzie miała za zadanie zapoznać się z rodzimym środowiskiem, jego strukturą, wartościami, możliwościami i ograniczeniami.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

W założeniu mamy zamiar zorganizować trzy sześcioosobowe grupy tematyczne, które będą skupiały osoby zainteresowane dziennikarstwem, plastyką i fotografią. Warsztaty będą podzielone na dwie części: wykład i ćwiczenia praktyczne. W części pierwszej, wykładowcy specjalizujący się w danej dziedzinie będą zapoznawać uczestników z teoretycznym warsztatem pracy potrzebnym do wykonywania danego zawodu. W części drugiej nabyte umiejętności młodzież będzie musiała wykorzystać w praktyce. Pod okiem instruktorów będą doskonalić swe możliwości i poszukiwać inspiracji do swej pracy, której efektem końcowym będzie wystawa prac młodych talentów oraz wydanie gazety opisującej realia lokalnej społeczności. Młodzież dzięki swej własnej pracy i inwencji będzie miała za zadanie zapoznać się z rodzimym środowiskiem, jego strukturą, wartościami, możliwościami i ograniczeniami. Uczestnicy mają za zadanie określić ramy technice wystawy i gazety, ich formę i sposób przekazania informacji. W trakcie zajęć młodzież zobaczy z bliska pracę pobliskiej redakcji.

Budżet projektu: 9 400 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju

Miejscowość: Goczłkowice – Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Szkolna 13

Kod pocztowy i Poczta: 43-230 Goczłkowice – Zdrój

Województwo: śląskie

Powiat: pszczyński

Adres strony internetowej: http://www.gok.net.pl

Nasze perspektywy

Brzozowa 1, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, Polska

Więcej