Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wiejska potańcówka – clubbing babci i dziadka - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży, poprzez stworzenie im przestrzeni do współpracy w grupie rówieśniczej, współpracy z lokalnymi instytucjami i podmiotami gospodarczymi, samodzielnego zaplanowania, organizacji i rozliczenia istotnego dla społeczności lokalnej wydarzenia w ramach realizacji 6 miesięcznego zadania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-20 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Sierakowice

Opis projektu:

Temat wiodący projektu to wiejska potańcówka – clubbing naszych dziadków. Młodzież poznaje rodzinne historie, opowieści babć, dziadków, starszych sąsiadów na temat tego gdzie i jak bawili się w młodości, jaki był ich przebieg, przy jakiej muzyce się bawiono itd. Na podstawie zebranej wiedzy młodzież samodzielnie organizuje zabawę stylizowaną na potańcówkę sprzed lat. Zajmuje się kwestiami merytorycznymi i technicznymi. W ramach przygotowań (celem uzyskania wsparcia m.in merytorycznego, finansowego, technicznego, w promocji itp.) młodzież spotyka się z przedstawicielami lokalnych władz samorządowych, podmiotów takich jak GOK, biblioteka, szkoły, parafie, organizacje pozarządowe, lokalne firmy. Wsparciem dla młodzieży przez cały okres realizacji jest koordynator. W razie potrzeby istnieje możliwość prowadzenia spotkań uczestników online.

Budżet projektu: 12 360,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury

Miejscowość: Sierakowice

Ulica, nr domu i lokalu: Kartuska 27

Kod pocztowy i Poczta: 83-340 Sierakowice

Województwo: pomorskie

Powiat: kartuski

Adres strony internetowej: http://www.gok.sierakowice.pl/

Wiejska potańcówka – clubbing babci i dziadka

Kartuska 27, 83-340 Sierakowice, Polska

Więcej