Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa manufaktura rzeźby - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie poczucia sprawczości i kompetencji społecznych grupy młodzieży, która zainicjuje działania zmierzające do stworzenia kreatywnych form spędzenia wolnego czasu, nabywania nowych praktycznych umiejętności, rozwijania zainteresowań oraz wykształcenia samodzielności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii DOMOSTWO w Żychlinie

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu są działania związane z rzeźbą. Młodzież bierze udział w warsztatach rzeźbiarskich: młodzież poznaje historię rzeźby i jej rodzaje, zapoznaje się z obróbką drewna, bezpieczną obsługą narzędzi, konserwacją i zdobieniem wyrobów (wypalanie, decoupage, bejcowanie, malowanie, grawerowanie, łączenie materiałów), dziękuj którym następnie projektuje i wykonuje drewniane gry logiczne, strategiczne i outdoorowe, kości do storytellingu, spersonalizowane przedmioty ozdobne i użytku codziennego. Młodzież inicjuje turniej gier, poznaje zasoby lokalne i organizuje spotkanie z rzemieślnikami, pozyskuje partnerów do działań, organizuje wyjazd do muzeum rzeźby. Młodzi działają samodzielnie i w grupie, przełamują nieśmiałość i stają się autorami działań.

Budżet projektu: 13 250,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Miejscowość: Żychlin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Dobrzelińska 6

Kod pocztowy i Poczta: 99-320 Żychlin

Województwo: łódzkie

Powiat: kutnowski

Adres strony internetowej: www.mos-zychlin.edupage.org

Młodzieżowa manufaktura rzeźby

Mała 1, 99-320 Żychlin, Polska

Więcej