Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młoda Moda - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Celestynowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodzieży, włączanie ich w życie społeczne oraz pobudzanie wyobraźni poprzez naukę planowania, organizacji, pracy w grupie, jak również samodzielności w działaniu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z miejscowości na terenie Gminy Celestynów.

Opis projektu:

Wiodącym tematem i osią projektu jest moda, projektowanie i szycie. Młodzież pierwsze działania jakie wykonuje to spotkania integracyjno-organizacyjne, na których tworzy plan i strategię działania.
Młodzież aktywnie szuka potencjalnego sponsora, lokalnych instytucji do współpracy oraz
dostawców – hurtowni tkanin i nietypowych, ekologicznych tkanin, z których można wykonać nieszablonowe produkty. Młodzi działają wg zasady „zerowaste” kreatywnie tworząc nowe rzeczy, również z wykorzystaniem materiałów z upcyclingu. W trakcie cotygodniowych spotkań młodzi ludzie zdobywają wiedzę w dziedzinie krawiectwa, poszukują swojej projektowo-artystycznej strony, jak również nabywają umiejętności interpersonalnych. Młodzież w trakcie trwania projektu pracuje w różnych składach zmieniających się co miesiąc. Efektem końcowym działań jest prezentacja w formie
fotorelacji z publicznym wystąpieniem uczestników programu, a także prezentacja własnoręcznie uszytych rzeczy w formie pokazu mody.

Budżet projektu: 10 655,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Celestynowie

Miejscowość: Celestynów

Ulica, nr domu i lokalu: Regucka 1

Kod pocztowy i Poczta: 05-430 Celestynów

Województwo: mazowieckie

Powiat: otwocki

Adres strony internetowej: –

Młoda Moda

Jankowskiego 1, 05-430 Celestynów, Polska

Więcej