Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

„Nasi Lokalni Bohaterowie” – oczami młodzieży - 2020

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom zdobycia różnych umiejętności społecznych. Młodzież pogłębi wiedzę o lokalnych bohaterach, zdobędzie umiejętności niekonwencjonalnego i nowoczesnego wyrażenia siebie. Ważnym zadaniem będzie też rozwinięcie przez młodzież takich umiejętności, jak: umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w grupie oraz pozyskiwania wsparcia społecznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z Wysokiego Mazowieckiego i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest organizowanie warsztatów historycznych i konsultacji. Działania te poprzedzają zajęcia fotograficzno-graficzne, podczas których młodzież uczy się wykonywania zdjęć aparatem cyfrowym, projektowania materiałów graficznych. Spotkania młodzieży odbywają w Miejskim Ośrodku Kultury i w plenerze (dowóz rodziców). Młodzież organizuje spotkanie z Grupą Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii „Plis” i zwiedzanie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Podsumowaniem działań jest „Święto projektu”- młodzież prezentuje wspólnie wykonany wirtualny album „Nasi Lokalni Bohaterowie”, wręcza jego wersję papierową 3 instytucjom. Wirtualny album zostanie umieszczony na stronie internetowej MOK oraz szkoły, w której uczy się młodzież.

Budżet projektu: 10 290,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

Ulica, nr domu i lokalu: Ludowa 19

Kod pocztowy i Poczta: 18-200 Wysokie Mazowieckie

Województwo: podlaskie

Powiat: wysokomazowiecki

Adres strony internetowej: http://wysokiemazowieckie.pl

„Nasi Lokalni Bohaterowie” – oczami młodzieży

Ludowa 19, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska

Więcej