Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

E-sport – nasze spojrzenie w przyszłość - 2020

Realizowany przez:

Rozwijamy pasje

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie wśród młodzieży kompetencji społecznych poprzez poszerzenie wiedzy i umiejętności o e-sporcie, przeprowadzenie warsztatów oraz turniejów gamingowych, a także wyjazd do centrum gier.

Odbiorcy projektu:

Grupy 12 osób w wieku 13 -16 lat z gminy Miechów i Gołcza.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest e-sport jako sposób relaksu oraz zarabiania na życie. Głównymi działaniami są systematyczne (przez 6 miesięcy) spotkania warsztatowe młodzieży oraz turniejowe, pod fachowym okiem informatyka: 1 zajęcia integracyjne, 2 warsztaty z instruktorem, 6 turniejów gamingowych online, 1 turniej z udziałem uczestników oraz publiczności w tym zaproszonych
gości oraz wyjazd do centrum wirtualnego. Podczas stacjonarnych warsztatów uczestnicy poznają tajniki esportu w sposób teoretyczny i praktyczny. Opracowują plany i strategie rozgrywek, a także przygotowują materiały, z którymi zwracają się do potencjalnych darczyńców aby pozyskać dodatkowe nagrody i zarazem zaprezentować się u przyszłych pracodawców. Uczestnicy przygotowują plakaty/zaproszenia na Turniej. Młodzież zajmie się również organizacją turnieju z udziałem kibiców (przygotowuje stanowiska, dostosowuje pomieszczenie do potrzeb swoich i kibiców). Podczas turniejów prezentują swoje umiejętności i predyspozycje.

Budżet projektu: 10 650 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Rozwijamy pasje

Miejscowość: Jaksice

Ulica, nr domu i lokalu: Jaksice 110

Kod pocztowy i Poczta: 32-200 Jaksice

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: –

E-sport – nasze spojrzenie w przyszłość

Wielki Dół 110, 32-200, Polska

Więcej