Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

EcoMove - 2009

Realizowany przez:

Libiąskie Centrum Kultury w Libiążu

Cel:

Zwiększenie umiejętności społecznych wśród 20-osobowej grupy młodzieży poprzez działania filmowe, nakierowane na tematykę ekologiczną.

Odbiorcy projektu:

Projekt EcoMove skierowany jest do 20 osób w wieku szkolnym (13 – 19 lat), zainteresowanych tematyką filmową i udziałem w przedsięwzięciu o tematyce ekologicznej.Do udziału w projekcie zostanie zaproszona (poprzez list intencyjny) m.in. grupa osób z miejscowych kół zainteresowań pozaszkolnych.

Opis projektu:

Młodzież weźmie udział w warsztatach i wykładach na temat produkcji filmu oraz w wykładach o tematyce ekologicznej w ujęciu społecznym. Istotną pomocą w warsztatach będzie zaplanowana wizyta w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i Teatralnej w Łodzi, gdzie odbędzie się zwiedzanie oraz projekcja etiud studenckich. Zdobyta wiedza ma posłużyć uczestnikom projektu do stworzenia produkcji filmowej nagranej kamerą bądź telefonem komórkowym – zachęcającej mieszkańców Libiąża do postaw proekologicznych. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w sali kinowej Libiąskiego Centrum Kultury podczas imprezy ekologicznej podsumowującej projekt. Spośród przygotowanych produkcji filmowych jury wybierze najlepszą, która zostanie uhonorowana nagrodą. 3 najlepsze prace trafią na strony internetowe Urzędu Miasta, Libiąskiego Centrum Kultury, oraz miejscowych szkół. Projekt będzie realizowany od stycznia do czerwca 2010.

Budżet projektu: 17 350 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Libiąskie Centrum Kultury w Libiążu

Miejscowość: Libiąż

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Górnicza 1

Kod pocztowy i Poczta: 32-590 Libiąż

Województwo: małopolskie

Powiat: chrzanowski

Adres strony internetowej: www.lck.libiaz.pl

EcoMove

Armii Krajowej 15A, 32-590 Libiąż, Polska

Więcej