Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sztuka Życia - 2020

Realizowany przez:

STOWARZYSZENIE RAZEM DLA ROZWOJU

Cel:

Celem projektu jest wyposażenie uczestników w umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Poczynając od współpracy w grupie, poprzez wystąpienia publiczne prezentujące swoje dokonania, kończąc na wzmocnieniu poczucia własnej wartości poprzez odniesienie sukcesu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 15-19 lat z terenu powiatu wołowskiego.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. W czasie przygotowywania „sztuki życia” młodzież zdobywa umiejętności przydatne w życiu codziennym. Działania rozpoczyna rekrutacja do projektu. Następnie na pierwszym spotkaniu młodzież przy wsparciu animatora projektu wyznacza cel działania i sposób realizacji. Na kolejnym spotkaniu pod kierunkiem młodych aktorów wolontariuszy uczestnicy projektu poznają podstawy pracy aktorskiej, takie jak chociażby zasady wystąpień publicznych. Kolejnym etapem jest wyjazd do Teatru, dzięki któremu młodzież poznaje zasady zachowania w instytucji kultury oraz może zaczerpnąć inspirację do stworzenia własnego spektaklu. Następnie młodzież wspólnie tworzy scenariusz sztuki, dzieli zadania przy jej realizacji, przygotowuje stroje oraz tworzy scenografię oraz prowadzi rozmowy z instytucjami w celu uzyskania miejsca i wsparcia przy organizacji Dnia Młodzieży, w czasie którego młodzi wystawiają sztukę.

Budżet projektu: 10 100 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

STOWARZYSZENIE RAZEM DLA ROZWOJU

Miejscowość: Wińsko

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicz 47 m. 3

Kod pocztowy i Poczta: 56-160 Wińsko

Województwo: dolnośląskie

Powiat: wołowski

Adres strony internetowej: –

Sztuka Życia

Adama Mickiewicza 45, 56-160 Wińsko, Polska

Więcej