Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Czas na młodzież – warsztaty dziennikarsko – fotograficzne - 2009

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy filia w Witosławiu

Cel:

Młodzież zintegruje się w swojej grupie rówieśniczej. Pozna środowisko lokalne i nauczy się obiektywnie je oceniać oraz analizować mocne i słabe strony. Celem projektu jest również zdobycie przez młodych ludzi wiedzy i praktycznych umiejętności potrzebnych do samodzielnego fotografowania, przygotowania wystawy fotografii oraz stworzeniu młodzieżowej gazetki lokalnej i folderu promującego przedsięwzięcie.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami warsztatów będzie młodzież w wieku od 13 do 19 lat z terenu Miasta i Gminy Mrocza.

Opis projektu:

W ramach projektu odbędą się warsztaty fotograficzne oraz dziennikarskie. Warsztaty przeprowadzone zostaną głównie w WDK Witosław, ale również odbędzie się plener fotograficzny, wycieczka do redakcji Gazety Regionalnej Powiat, wywiady z przedstawicielami władzy i instytucji samorządowych w miejscu ich pracy. Głównym wykonawcą zadań będzie młodzież, która pod okiem prowadzących wyda gazetę lokalną, stworzy wystawę fotografii i folder promujący zadanie. Będą to zajęcia grupowe, mini-wykłady, projekcje multimedialne oraz praca indywidualna. Dotacja zostanie przeznaczona na wynagrodzenie prowadzących warsztaty, zakup sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia zajęć (aparat cyfrowy, drukarka photo lab, dyktafon z pamięcią wewnętrzną) oraz materiałów (papier fotograficzny, antyramy, tusz, papier ksero A3, długopisy, bruliony). Oprócz umiejętności zdobytych przez młodych ludzi, zostaną nawiązane nowe znajomości.

Budżet projektu: 11 388 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy filia w Witosławiu

Miejscowość: Mrocza

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Śluzowa 6

Kod pocztowy i Poczta: 89-115 Mrocza

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: nakielski

Adres strony internetowej: http://www.mrocza.pl

Czas na młodzież – warsztaty dziennikarsko – fotograficzne

7J33+FX Mrocza, Polska

Więcej