Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Biuro Odkrytych Możliwości - 2009

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Chociszewie

Cel:

Poprzez odkrywanie, poznawanie, stawianie pytań i słuchanie młodzi ludzie będą potrafili zachować i przekazać innym zdobytą wiedzę. Poznając wyjątkowe miejsca, losy ludzi, często wplecione w wydarzenia historii, kształtują własne różne umiejętności – od zbierania informacji, rozmawiania z dorosłymi, konstruowania opowieści w sposób słowny i plastyczny, aż do prezentowania samego siebie i efektów swojej pracy.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży z Chociszewa.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież poszukiwać będzie wyjątkowych miejsc i związanych z nimi często też wyjątkowych losów ludzi mieszkających na ich terenie, a często nieznanych. Odkrywanie miejsc, losów ludzi stanie się polem nauki: przeprowadzania wywiadów, robienia fotografii, spotkań z ciekawymi ludźmi, organizowania wolnego czasu i umiejętności społecznych. Dzięki tej pracy zdobędziemy umiejętności, które ułatwią nam naukę w szkole i start w dorosłe życie.

Budżet projektu: 13 320 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Biuro Odkrytych Możliwości

Chociszewo 11, 66-304, Polska

Więcej