Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nagłowice nasza mała ojczyzna - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Dziecka w Nagłowicach

Cel:

Poznanie przez uczestników projektu ciekawych wydarzeń z historii Nagłowic, integracja wychowanków Domu Dziecka ze społecznością lokalną.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie młodzież w wieku od 13 do 17 lat, sześciu wychowanków Domu Dziecka i sześciu uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Nagłowicach.

Opis projektu:

Zaplanowane działania: wstępna selekcja i wybór uczestników projektu; spotkanie integracyjne uczestników i osób biorących udział w realizacji projektu; określenie harmonogramu działań; określenie celu i zasad projektu oraz harmonogramu poszczególnych działań; zbieranie informacji przez zespoły robocze; wspólne wykonanie prezentacji multimedialnej. Oczekiwane efekty: odkrycie ciekawych wydarzeń z historii Nagłowic, asymilacja wychowanków w środowisku lokalnym, przełamanie bariery miedzy wychowankami, a społecznością lokalną, zapoznanie młodzieży z nowoczesnymi technikami multimedialnymi, rozwijanie zainteresowań przez różnorodne formy pracy, rozwój umiejętności interpersonalnych.

Budżet projektu: 9 000 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Dziecka w Nagłowicach

Miejscowość: Nagłowice

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kacpra Walewskiego 6

Kod pocztowy i Poczta: 28-362 Nagłowice

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: jędrzejowski

Adres strony internetowej:

Nagłowice nasza mała ojczyzna

Mikołaja Reja 1, 28-362 Nagłowice, Polska

Więcej