Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyspy Robinsona - 2010

Realizowany przez:

Nidzicki Fundusz Lokalny w Nidzicy

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie wśród uczniów szkół średnich i gimnazjów z gminy Nidzica umiejętności społecznych, nawiązywania współpracy i zasad komunikacji z osobami dorosłymi. Ponadto chcemy rozwijać umiejętności planowania własnej przyszłości oraz rozwijać talenty i predyspozycje
młodych ludzi.

Odbiorcy projektu:

25 osób w wieku od 13 do 19 lat. Uczestnikami projektu będą uczniowie gimnazjów oraz szkół średnich zamieszkujących na terenie gminy Nidzica.

Opis projektu:

Zakres i działania w ramach projektu „Wyspy Robinsona” opracowane zostały z młodzieżą podczas wspólnych warsztatów. Celem projektu jest rozwijanie umiejętności współpracy międzypokoleniowej, rozwijanie swoich predyspozycji, nabycie umiejętności planowania własnej przyszłości wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych gminy Nidzica. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich działań będzie dziedzictwo kulturowe Mazur, ze względu na jego wielką specyfikę i różnorodność związaną z historycznymi uwarunkowaniami. Wszystkie zaplanowane działania w ramach projektu są innowacyjne a ciekawa forma realizacji zapewni zainteresowanie młodzieży. Będą to głównie interaktywne formy pracy, warsztaty, przygotowywanie publicznych akcji i wytworów do upowszechniania w środowisku lokalnym.

Budżet projektu: 63 300 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2010

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Nidzicki Fundusz Lokalny w Nidzicy

Miejscowość: Nidzica

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Żeromskiego 10

Kod pocztowy i Poczta: 13-100 Nidzica

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: nidzicki

Adres strony internetowej: –

Wyspy Robinsona

Żeromskiego 10b, 13-100 Nidzica, Polska

Więcej