Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Todos Huntos - 2007

Realizowany przez:

Grupa nieformalna z Ostrówka, Ostrówek

Cel:

Celem projektu jest twórcze zajęcie i wykorzystanie wolnego czasu w lokalnej społeczności. Przedsięwzięcie ma też na celu rozwinięcie zainteresowań w zakresie plastycznym, muzycznym, kulinarnym oraz wiedzy o innych krajach i ich problemach.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z gminy Ostrówek.. Młodzi ludzie docierają na warsztaty i spotkania pieszo lub rowerami.

Opis projektu:

Celem projektu jest stworzenie propozycji twórczego zorganizowania wolnego czasu młodych poprzez spotkanie z kulturą i obyczajami 4 krajów: Kuby, Ukrainy, Chin i Kenii. Pragniemy poszerzyć naszą wiedzę z zakresu: kultury, sytuacji politycznej i panujących obyczajów ww. krajów (spotkania z gośćmi). Oprócz konkretnej wiedzy, zdobywane są umiejętności: gry na bębnach, tańca latynoamerykańskiego, malowania obrazków na płótnie i przygotowania potraw charakterystycznych dla danego państwa (warsztaty). Zdobyte umiejętności zaprezentujemy podczas festynu TODOS HUNTOS (z języka hiszpańskiego: wszyscy razem) dla mieszkańców naszej gminy. Podczas projektu młodzież uczy się organizować imprezy, pracować w grupie, zdobywać i przetwarzać informacje, przekazywać za pomocą ciekawych form medialnych swoich pasje. Na bieżąco powstaje prezentacja multimedialna i wystawa fotograficzna o naszych działaniach i informacjach o w.w. państwach.

Budżet projektu: 10 380,00 zł

Dotacja: 7 000,00 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa nieformalna z Ostrówka, Ostrówek

Miejscowość: Ostrówek

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 21-102 Ostrówek

Województwo: lubelskie

Powiat: lubartowski

Adres strony internetowej: –

Todos Huntos

Leszkowice 264, 21-102, Polska

Więcej