Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Lokalne Forum – Chociszewo - 2009

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Przekazanie młodzieży i samorządowcom (obecnym i kandydatom) z Gminy Trzciel idei i możliwości wyrównywania szans edukacyjnych realizowanych w ramach Programu RS. Rozpoczęcie prac nad stworzeniem gminnej strategii wyrównywania szans.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w Lokalnym Forum zaproszeni zostaną przedstawiciele OSP, stowarzyszeń, radni (obecni i kandydaci), osoby pracujące z młodzieżą (Dom kultury i Biblioteka) Koła Gospodyń Wiejskich i nieformalne grupy dorosłych i młodzieży, oraz sołtysi. Poprzez akcję promocyjną zaprosimy osoby, które chcą pracować z młodzieżą i dla młodzieży (nauczyciele i pedagodzy z gimnazjum i szkoły średniej).

Opis projektu:

Projekt polega na zorganizowaniu jednodniowego forum Programu „Równać Szanse” w Chociszewie. Zaplanowane efekty Forum będą bardzo szerokie. Jednym z najważniejszych będzie zdiagnozowanie i rozpoznanie, dlaczego nie są podejmowane działania na rzecz młodzieży oraz podjęcie działań w celu rozwiązania tego problemu. Rozpoznanie problemu pozwoli na wspólne wypracowanie gminnego dokumentu (strategii) określającego możliwości działań z młodzieżą na rzecz równania szans edukacyjnych w naszej gminie. Forum przybliży i da narzędzia, jak dobrze zdiagnozować środowisko lokalne, aby podjęte działania przyniosły najlepsze efekty.

Budżet projektu: 9 010 zł zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Lokalne Forum – Chociszewo

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej