Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zaplecze Młodzieży Aktywnej - 2004

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzywiniu

Cel:

Poszerzenie wiedzy i umiejętności młodzieży uczestniczącej w projekcie w zakresie obsługi komputera oraz sprzętu multimedialnego.

Odbiorcy projektu:

Uczniowie LO w Krzywiniu oraz Gimnazjum w Krzywiniu

Opis projektu:

Zaplecze Młodzieży Aktywnej to zbiór narzędzi oddanych do wykorzystania przez młodych ludzi zamieszkujących teren gminy Krzywiń, a także miejsce gdzie odbywać się będą cykliczne zajęcia kółek zainteresowań działających przy gimnazjum miejskim. Biblioteczka składać się będzie z następujących komponentów: biblioteczka multimedialna, multimedialne słowniki, encyklopedie i atlasy, multimedialne kusy języków obcych, inne multimedialne kursy (np. obsługi internetu), biblioteczka tradycyjna, poradniki w formie tradycyjnej ułatwiające pracę z poszczególnymi programami komputerowymi, mapy i atlasy.
Korzystający z biblioteczki będą mogli: w atrakcyjny sposób wzbogacić swoją wiedzę z poszczególnych przedmiotów szkolnych, pogłębiać znajomość języków obcych, wykorzystywać oprogramowanie graficzne i biurowe zarówno do celów edukacyjnych, jak i rozrywkowych, poszerzać swoją wiedzę dotyczącą obsługi komputera.

Budżet projektu: 33 783 zł

Dotacja: 7 900 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzywiniu

Miejscowość: Krzywiń

Ulica, nr domu i lokalu: Kasztelańska 1

Kod pocztowy i Poczta: 64-010 Krzywiń

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kościański

Adres strony internetowej: http://

Zaplecze Młodzieży Aktywnej

Kościańska 14, 64-010 Krzywiń, Polska

Więcej