Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rozwijaj swój talent - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie 'Lepsza Gmina’ w Dobrej

Cel:

Głównym celem projektu jest twórcze i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży, celami podrzędnymi jest stworzenie warunków sprzyjających włączeniu się młodzieży w działalność społeczną i publiczną oraz rozwinięcie w niej postaw integrowania i współpracy różnych środowisk. Aktywny udział młodzieży w realizację i wdrażanie poszczególnych etapów oraz kreowanie postaw społecznych wpłynie na zdobycie umiejętności niezbędnych do dalszego rozwoju i startu życiowego.

Odbiorcy projektu:

140 uczniów gimnazjum

Opis projektu:

Poprzez zorganizowanie warsztatów muzycznych, teatralnych, sportowych, językowych, komputerowych, plastycznych oraz zabaw świetlicowych i gier odbywających się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na terenie Zespołu Szkół oraz MGOK w Dobrej młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna będzie mogła zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w dalszym rozwoju i kształceniu. Następnie poprzez aktywne uczestnictwo zdobytą wiedzę młodzież przekaże pośrednim uczestnikom, dzięki organizacji turniejów, konkursów i występów teatralnych na terenie szkół wiejskich.

Budżet projektu: 16 919 zł

Dotacja: 7 900 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Stowarzyszenie 'Lepsza Gmina’ w Dobrej

Miejscowość: Dobra

Ulica, nr domu i lokalu: Dekerta 34

Kod pocztowy i Poczta: 62-730 Dobra

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: http://

Rozwijaj swój talent

Narutowicza 38, 62-730 Dobra, Polska

Więcej