Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

10 w jednym - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikorzynie

Cel:

Celem projektu jest integracja młodzieży szkolnej i popularyzacja dziedzictwa kulturowego i dnia dzisiejszego regionu. Projekt adresowany jest do wszystkich uczniów – 164, z aktywnym udziałem 70%. Uczniowie pochodzą z 10 wiosek.

Odbiorcy projektu:

bezpośrednich – ok. 120 osób

Opis projektu:

W ramach realizacji projektu młodzi ludzie poznają historię swoich miejscowości. Zorganizują spotkania z ciekawymi ludźmi, przedstawicielami władz lokalnych i organizacji społecznych. Zorganizują i udokumentują plenerowe wieczornice, wystawę pamiątek i fotografii, opracują karty obiektów zabytkowych.
Zostanie zorganizowany festyn sportowy, rajd rowerowy, oraz międzyszkolny konkurs plastyczny.

Uczniowie będą pracować w 10 grupach pod opieką nauczycieli. Zostaną przygotowani do wykonywania niektórych zadań przez fachowców (fotografik, dziennikarz, pracownik, muzeum, historyk).

Na zakończenie realizacji projektu zostanie zorganizowany Dzień Regionalny w szkole, podczas którego zostaną zaprezentowane efekty pracy poszczególnych grup.

Budżet projektu: 13 692 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikorzynie

Miejscowość: Mikorzyn

Ulica, nr domu i lokalu: Mikorzyn 75a

Kod pocztowy i Poczta: 63-600 Kępno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: http://

10 w jednym

Mikorzyn 7, 63-600, Polska

Więcej