Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rezerwat Jałowców – wizytówką mojej miejscowości - 2004

Realizowany przez:

Zespół Szkół im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowcu

Cel:

Zapoznanie młodzieży z możliwościami własnego regionu.

Odbiorcy projektu:

Uczniowie (60 uczniów w wieku 14-16 lat)

Opis projektu:

Głównym zadaniem projektu jest wykonanie ścieżki dydaktycznej w Rezerwacie Jałowców w Lipowcu. Udział młodzieży w powyższym przedsięwzięciu ułatwi i uatrakcyjni organizację ich czasu wolnego, pozwoli na realizację i rozbudzi różnorakie zainteresowania. Poprzez realizację tego przedsięwzięcia uczniowie poszerzą wiedzę na temat przyrody w regionie, będą rozwijać swoją aktywność i przedsiębiorczość, udoskonalą swoje umiejętności posługiwania się technologią informatyczną oraz będą umieli zaprezentować efekty swojej pracy na zewnątrz. Poprzez nawiązanie kontaktów z uczestnikami pośrednimi projektu młodzież zdobędzie umiejętności współpracy z różnymi organizacjami oraz uczestniczy w życiu społecznym.
Projekt będzie realizowany poprzez: organizację spotkań z przedstawicielami Nadleśnictwa Szczytno i Koła Łowieckiego, poszukiwanie i gromadzenie informacji oraz materiałów niezbędnych do wykonania ścieżki dydaktycznej (wykonanie paśników dla zwierząt, ogrodzeń, tablic informacyjnych), wycieczek do Rezerwatu Jałowców w celu uporządkowania terenu i poszukiwaniu ciekawych obiektów przyrodniczych, organizacji konkursów (,,Mapa topograficzna ścieżki dydaktycznej Rezerwatu Jałowców

Budżet projektu: 5 761 zł

Dotacja: 5 800 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Zespół Szkół im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowcu

Miejscowość: Lipowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Lipowiec 48

Kod pocztowy i Poczta: 12-100 Szczytno

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: szczycieński

Adres strony internetowej: http://

Rezerwat Jałowców – wizytówką mojej miejscowości

Lipowiec 22, 12-100, Polska

Więcej