Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Blisko, coraz bliżej… - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 35 w Szczecinie

Cel:

Przełamanie barier środowiskowych między uczniami obu szkół, stereotypów związanych z różnicami miasto – wieś oraz aktywizowanie młodzieży wiejskiej.

Odbiorcy projektu:

Opis projektu:

I etapem będzie debata w zespołach: nauczycieli, rodziców i uczniów – przedstawicieli obu szkół – na temat harmonogramu, sposobów jego realizacji i zasad doboru zespołów realizujących zadania. Następnie 3 grupy młodzieży z Klinisk zostaną zaproszone do Szczecina: na spektakl w Teatrze Polskim, a po nim na spotkanie z aktorem i zwiedzanie kulis; do redakcji Głosu Szczecińskiego i Gazety Wyborczej oraz do Książnicy Pomorskiej i Muzeum Morskiego.
Potem trzy zespoły z G35: dziennikarski, teatralny i naukowy zaproszą ich na swoje zajęcia warsztatowe. Tu goście poznają tajniki fotografii, składania i łamania gazety, wezmą udział w badaniach naukowych Młodych Ekologów i roboczym spotkaniu koła teatralnego z plastyki ciała i emisji głosu, popróbują swoich sił pantomimicznych, „przenosząc

Budżet projektu: 25 460 zł

Dotacja: 10 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Szkoły Aktywne

Gimnazjum nr 35 w Szczecinie

Miejscowość: Szczecin

Ulica, nr domu i lokalu: Kablowa 14

Kod pocztowy i Poczta: 70-896 Szczecin

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: m. Szczecin

Adres strony internetowej: –

Blisko, coraz bliżej…

Kablowa 14, 70-895 Szczecin, Polska

Więcej