Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub stypendysty - 2002

Realizowany przez:

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju

Cel:

Celem projektu było:
– zaangażowanie młodzieży korzystającej z funduszu stypendialnego Fundacji w pomoc swoim rówieśnikom z terenu powiatu biłgorajskiego,
– umożliwienie młodym ludziom ze środowisk wiejskich i małomiasteczkowych dostępu do nowoczesnych technologii, nauki języków obcych.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany był w pierwszym etapie do 100 stypendystów FLZB, następnie do około 300 uczniów gimnazjów i szkół średnich powiatu biłgorajskiego.

Opis projektu:

Stypendyści FLZB przy współpracy z Fundacją, władzami lokalnymi i szkołami rozpropagowali projekt w szkołach ponadpodstawowych na terenie powiatu. W szkołach zostali wybrani nauczyciele – opiekunowie młodzieży utalentowanej i chcącej podejmować działania na rzecz innych, którzy w przyszłości mogą ubiegać się o stypendia PLZB. Opiekunowie wzięli udział w warsztatach przygotowujących do pracy z młodzieżą. Została zorganizowana debata „Co w powiecie biłgorajskim można i należy zrobić, by skutecznie wyrównywać szanse edukacyjne młodzieży

Budżet projektu: 22 080 zł

Dotacja: 14 700 zł

Rocznik: 2002

Nitka: RS_2002

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju

Miejscowość: Biłgoraj

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 65

Kod pocztowy i Poczta: 23-400 Biłgoraj

Województwo: lubelskie

Powiat: biłgorajski

Adres strony internetowej: http://www.flzb.lbl.pl

Klub stypendysty

Czerwonego Krzyża 8A, 23-400 Biłgoraj, Polska

Więcej