Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podróż w krainę wyobraźni - 2002

Realizowany przez:

Szkoła Podstawowa w Temeszowie

Cel:

Celem projektu było:
– umożliwienie dzieciom i młodzieży dostępu do komputerów i oprogramowania multimedialnego,
– poszerzenie wiedzy informatycznej uczniów, przygotowanie ich do wykorzystywania komputerów do nauki wszystkich przedmiotów i rozwijania zainteresowań.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany był do 22 uczniów Szkoły Podstawowej w Temeszowie oraz 11 absolwentów szkoły uczęszczających do Gimnazjum w Dydni, których rodziny ucierpiały w wyniku powodzi.

Opis projektu:

Zostały zorganizowane zajęcia dodatkowe, prowadzone w oparciu o komputery i programy multimedialne. Były to: zajęcia z historii sztuki (historia malarstwa polskiego, zapoznanie się z zasobami Galerii malarstwa polskiego Muzeum Narodowego, przygotowanie propozycji wycieczek po zbiorach galerii, historia sztuki światowej – zwiedzanie Muzeum w Luwrze, przygotowywanie wycieczek), zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik artystycznych (rysunek węglem drzewnym, rysunek ołówkiem, malowanie pastelami, malowanie gwaszem, linoryt), zajęcia przyrodniczo – ekologiczne. Na zakończenie projektu uczniowie zorganizowali wystawę swoich prac połączoną z aukcją.

Budżet projektu: 10 000 zł

Dotacja: 10 000 zł

Rocznik: 2002

Nitka: Powódź

Szkoła Podstawowa w Temeszowie

Miejscowość: Temeszów

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 36-204 Dydnia

Województwo: podkarpackie

Powiat: brzozowski

Adres strony internetowej: –

Podróż w krainę wyobraźni

Temeszów 55, 36-204, Polska

Więcej