Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Warsztaty teatralne - 2004

Realizowany przez:

Zespół Szkół Licealnych w Zdunach

Cel:

Rozwinięcie w uczestnikach świadomość kultury, a także ich zdolności aktorskich (w tym świadomości ciała, gestu, głosu), zapoznanie z warsztatem pracy aktora

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednio 25 uczniów zs

Opis projektu:

Zajęcia projektowe prowadzą profesjonalni aktorzy, posiadający już doświadczenie w podobnej pracy z młodzieżą. Warsztaty odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. W ramach projektu planowany jest wyjazd uczniów do teatru do Łodzi, którego celem będzie m. in. zapoznanie z warsztatem pracy aktora oraz wyjazd do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Tematyka zajęć warsztatowych obejmuje pracę z tekstem literackim, ćwiczenia dykcyjne i wokalne, elementarne zadania aktorskie, ćwiczenia w zakresie komunikacji interpersonalnej. Działania prowadzą do przygotowania małej formy teatralnej w wykonaniu młodzieży.

Budżet projektu: 11 100 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Zespół Szkół Licealnych w Zdunach

Miejscowość: Zduny

Ulica, nr domu i lokalu: Zduny

Kod pocztowy i Poczta: 99-440 Zduny

Województwo: łódzkie

Powiat: łowicki

Adres strony internetowej: http://

Warsztaty teatralne

NA 34, 99-440 Zduny, Polska

Więcej