Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Szkolna Liga Siatkarska - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum Publiczne w Głuszycy

Cel:

Celem projektu jest:
– promocja zdrowego stylu życia wśród uczniów gimnazjum z terenu gminy Głuszyca,
– zagospodarowanie młodzieży wolnego czasu pozalekcyjnego a tym samym odciągnięcie od zjawisk negatywnych (nikotynizm, spożywanie alkoholu, wandalizm),
– redukcja stresu związanego z sytuacją szkolną,
– integracja środowiska uczniowskiego,
– wychowanie przez sport.

Odbiorcy projektu:

15 osób

Opis projektu:

Sposób przeprowadzenia projektu:
Samodzielnie powołane drużyny zgłaszają się i wybierają sobie dowolną nazwę, kapitanowie drużyn informowani są o regulaminie i trybie rozgrywek. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn ustala się harmonogram i sposób rozgrywania spotkań. Mecze rozgrywane są w czasie pozalekcyjnym (dwa mecze tygodniowo). Na każdym z etapów organizacji i przeprowadzania imprezy biorą udział uczniowie.
Opracowanie planu pracy, przygotowanie plakatów informacyjnych, przygotowanie przez uczniów komputerowej bazy danych potrzebnej do realizacji projektu, zakupienie sprzętu i materiałów potrzebnych do realizacji projektu, pozyskanie uczniów i nauczycieli do pomocy w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy i podział na zespoły, ogłoszenie społeczności uczniowskiej o rozgrywkach ligowych, przyjmowanie zgłoszeń od drużyn, opracowanie regulaminu i harmonogramu rozgrywek., spotkanie z kapitanami drużyn i ogłoszenie www.

Budżet projektu: 7 364 zł

Dotacja: 2 500 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Gimnazjum Publiczne w Głuszycy

Miejscowość: Głuszyca

Ulica, nr domu i lokalu: Grunwaldzka 37

Kod pocztowy i Poczta: 58-340 Głuszyca

Województwo: dolnośląskie

Powiat: wałbrzyski

Adres strony internetowej: http://

Szkolna Liga Siatkarska

Grunwaldzka 34A, 58-340 Głuszyca, Polska

Więcej