Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Witaj na nowej stronie! Dobrze Cię tu widzieć! Rozgość się i klikaj do woli

Data publikacji: 26.01.2022
Równać Szanse

Od dawna zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić by wszystkie informacje na temat naszych działań były łatwo dostępne i atrakcyjne dla oka. Odpowiedź mogła być tylko jedna – nowa strona internetowa.

Chcemy by wszyscy mogli bez problemów się po niej poruszać, jednocześnie nas poznając. Zatem nawet jeśli dopiero poznajesz program ta strona Ci to ułatwi.

 

 

Skopiowano!

Jakie zmiany wprowadziliśmy?

  • dodaliśmy więcej zakładek, dzięki którym łatwo można przejść do interesujących Cię treści
  • uporządkowaliśmy opis misji i działalności programu, dzięki czemu jest bardziej czytelny. Znajdziesz go w zakładce ,,O programie” 
  • w zakładce ,,Dołącz do programu” szczegółowo opisaliśmy jakiego wsparcia udzielamy. Są to konkursy grantowe, szkolenia i pomoc w trakcie pisania wniosku i realizacji projektu
  • stworzyliśmy zakładkę ,,Dla aplikujących”, gdzie przeczytasz, jak uzyskać grant i zrealizować projekt z sukcesem

 

Zachęcamy do przeglądania nowej strony. Mamy nadzieję, że spełni ona Twoje oczekiwania i rozwieje wszelkie wątpliwości. W zakładce ,,O nas” poznasz nasz zespół i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania 😉

 

Daj znać, co Ci się tu spodobało a co według Ciebie możemy ulepszyć.

 

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki

🧑‍💼 Dyrektor Programowy

✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl

☎️ 609 458 344

ℹ️ Sprawy merytoryczne